نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اطلاعيه انتشارات دانشگاه صدا وسيما

                                                     اطلاعيه انتشارات دانشگاه صدا وسيما

انتشارات دانشگاه صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران از سال 1379 تاکنون 110 عنوان کتاب به صورت مستقل و 6 عنوان کتاب نیز به صورت مشترک با ناشران دیگر با هدف پشتیبانی در زمینه مواد آموزشی به چاپ رسانده است تا هم پاسخگوی بخشی از نیازهای دانشجویان دانشگاه و هم مخاطبان این حوزه در سطح کشور باشد.
از این رو انتشارات دانشگاه صداوسیما در راستای اهداف، زمینه تالیف و ترجمه کتاب‌های تخصصی در حوزة ارتباطات، رسانه و به‌ویژه تهیه و تولید رادیو تلویزیون به عنوان منابع معتبر علمی، بخشی از مسئولیت تولید منابع معتبر را در کشور به عهده گرفته است.
انتشارات دانشگاه صداوسیما در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برای دهمین سال متوالی در بخش ناشران دانشگاهی سالن شماره 105، غرفه 136 حضور دارد. این غرفه از امروز  13 تا 23 اردیبهشت در شهر آفتاب به روی علاقه مندان، گشوده خواهد بود..
افتخارات:
1. در داوری چهارمین دوره جایزه کتاب سال سینمای ایران(1392) شایسته تقدیر برای کتاب «روایت شناسی سینما و تلویزیون» تالیف دکتر مسعود اوحدی شناخته شد. این کتاب به عنوان کتاب برگزیده سال سینمای ایران انتخاب شد.  
2. در ششمین دوره­ کتاب سال سینما(1395)، کتاب ارزشمند «تکنیک­های تدوین» تالیف استاد گرامی جناب آقای احمد ضابطی جهرمی  به عنوان اثر تالیفی شاخص در بخش «فنون عملی» شایسته­ دریافت جایزه ی ويژه جام هدهد زرین و دیپلم افتخار دانسته شد.
كتابخانه و آرشيو دانشگاه صدا وسيما با آگاهي از مسئوليت خود در پاسخگويي به جامعه کاربرانش به انجام خدمات انتخاب و سفارش، سازماندهي، امانت و گردش منابع، خدمات اطلاع رساني الكترونيكي و مرجع، ارائه نشريات ادواري، اسناد ومدارك، منابع ديداري- شنيداري، پايان نامه­ ها و منابع خاص تحقيقي و الکترونیکی مي­ پردازد.
یکی از رویدادهای بزرگ علمی- فرهنگی در کشور، برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می باشد. کتابخانه دانشگاه نیز از ماه ها قبل نسبت به بررسی و رصد عناوین کتاب های جدید اقدام نموده و پس از دریافت پیشنهادات دانشکده ها و استادان در خصوص کتاب های مورد نیازشان با بررسی های کارشناسی نسبت به سفارش و خرید آنها از ناشران در نمایشگا کتاب اقدام می­ نماید.
انتشارات دانشگاه صداوسیما

ایزدی افزود:
در نمایشگاه امسال افزون بر ارائه عناوین منتشر شده در سال های قبل، تعداد 8 عنوان از کتاب های جدید و 10 عنوان از کتاب های تجدید چاپ شده با تخفیف 20 درصد به متقاضیان عرضه شده است.

 مدیر کتابخانه و انتشارات دانشگاه صدا و سیما گفت: با توجه به موقعیت بهتر غرفه دانشگاه صدا و سیما در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران،  شمار بازدیدکنندگان نسبت به سال های قبل افزایش یافته است.
وی افزود:
پرفروش ترین کتابهای انتشارات دانشگاه صدا و سیما در روزهای اولیه نمایشگاه عبارتند از :
1.  کتاب تکنیک های تدوین جلد 1و2 تالیف دکتر احمد ضابطی جهرمی
2.  کتاب کودکان و رسانه های جمعی / تالیف دکتر ساروخانی و صدیقه ایزددوست
3.  کتاب تولید برنامه های ورزشی تلویزیونی/ نویسنده جیم اونز/ ترجمه محسن تقوی زنوز
4.  کتاب رسانه و جنگ نرم: رویکرد فعال/به اهتمام علی اصغر غلامرضایی- داود نعمتی
5.  کتاب شناخت ارتباطات جمعي/ملوين دفلور- اورت اي. دنيس/سيروس مرادي
6.  کتاب استانداردهاي فشرده‌سازی ويدئویی/محمد قنبری

 
 

اربران عزیز چنانچه نظر یا ایده ای در خصوص نوع و اولویت سرویس های قابل ارائه بر روی سایت دارید، می توانید آن را با دفتر آقای مهندس مسرور، مدیر سیستمها وفرآوری اطلاعات سرمایه انسانی در میان بگذارید. تلفن:22652165-22162238